Onyx Boox Max Lumi 2 + 1100 ebooków GRATIS!

Onyx Boox Max Lumi 2 + 1100 ebooków GRATIS!

Onyx Boox Max Lumi 2 + 1100 ebooków GRATIS!

Onyx Boox Max Lumi 2 + 1100 ebooków GRATIS!

 

Onyx Boox Max Lumi 2

 

 

Max Lumi 2 – Większy. Szybszy. Profesjonalny.

 

Najnowsza generacja ekranu e-ink carta 1250

13,3 – calowy E-Ink New Carta pozwoli Ci zagłębić się w treści na całej jego powierzchni. Ekran o rozdzielczości 1650×2200 sprawi, że wyświetlany obraz będzie bardziej szczegółowy, a Twoje prace będą jeszcze lepszej jakości.

Z troską o Twój wzrok 

Zastosowana najnowocześniejsza technologia cyfrowego papieru jest w pełni bezpieczna dla oczu. Możesz swobodnie korzystać z tabletu przez wiele godzin.

W dobrym tonie

Solidna i wytrzymała konstrukcja podkreśla wysoką jakość Max Lumi 2.

Klasyczna czerń podbija jego elegancję.

Zawsze w gotowości

Lubisz czytać bestsellery przy pełni księżyca? Bez obaw, z wbudowanym podświetleniem oraz możliwością regulacji barwy możesz śmiało korzystać z Max Lumi 2 w dzień, jak i w nocy.

Przechowuj więcej

Z 6GB pamięci RAM oraz z 128GB pamięci wewnętrznej  nie musisz decydować, z którymi plikami się pożegnasz. Przechowuj wszystkie swoje projekty, dokumenty i notatki na jednym urządzeniu.

Poczuj moc

Wyższa klasa pamięci RAM i flash znacząco poprawią jakość Twojej pracy. Zaawansowany procesor Octa-core sprawi, że zarówno praca, jak i rozrywka będą lekkie, płynne i przyjemne.

Bateria, której niestraszne zapracowane dni

Duża bateria o pojemności 4300 mAh zawsze dotrzyma Ci kroku. Czujesz, że spotkania się wydłużą? Potrzebujesz pobrać dodatkowe załączniki i przygotować więcej notatek? Max Lumi 2 dotrwa z Tobą do końca.

Pełna swoboda 

Personalizuj dokumenty według własnych preferencji. Dzięki precyzyjnym narzędziom edycji tekstu możesz je dowolnie modyfikować. A dzięki obsłudze wielu formatów, otworzysz wszystkie najpopularniejsze formaty plików bez konieczności konwersji.

 

 Cena 4429,- zł brutto
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com