Withings WS 50

Withings WS 50

Withings WS 50

Waga Withings WS 50 z funkcją analizy masy ciała dla urządzeń z systemem iOS i Android

Zapanuj nad wagą swojego organizmu. Obserwuj swoją wagę i budowę, aby zrozumieć, jak działa Twoje ciało – to klucz do pozytywnej zmiany stylu życia.

Udana zmiana stylu życia opiera się na konsekwencji w dążeniu do ustalonych celów. Dostęp do tak szczegółowych danych o ciele pomaga dostrzec postępy , dokonywać świadomych wyborów i wzmocnić motywację.

 

 Cena 749,- zł brutto

 

Dane, którym można zaufać
Waga jest wyposażona w funkcję Position Control™,  która ostrzega przed zbyt szybkim chudnięciem. Aby zoptymalizować pomiar masy tkanki tłuszczowej, wybierz odpowiedni model budowy ciała. Jeśli regularnie wykonujesz intensywne ćwiczenia, przełącz urządzenie na tryb atletyczny.

 

WS-50-thread-heart_lb-500x218

Pomiar tętna
Teraz możesz zmierzyć tętno podczas ważenia się, bez  wykonywania żadnych dodatkowych czynności. Wystarczy stanąć na kilka sekund na wadze, a ona zmierzy tętno przez stopy – jest to tak łatwe dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii.

Oceń własną kondycję
Zdrowe i silne serce to podstawa. Dokonuj regularnych pomiarów, a następnie przeanalizuj wyniki, aby się dowiedzieć, czy Twoja kondycja się poprawia. Jeśli tętno obniża się z upływem czasu, to znak, że Twoje serce się wzmacnia.

Osobisty trener
Ustaw swoją docelową wagę – ze Smart Body Analyzer i aplikacją Health mate szybko stanie się ona rzeczywistością. W pierwszej kolejności program określi możliwą do osiągnięcia tygodniową zmianę wagi, a następnie udzieli Ci odpowiednich wskazówek, o których będzie Ci przypominać za pomocą telefonu lub tabletu.

Łatwa obsługa
Wszystkie gromadzone dane są przechowywane w Withings Health Cloud. Ogromna ilość cyferek przekształcana jest w łatwe do odczytania wykresy, do których masz dostęp gdziekolwiek jesteś poprzez  mobilne aplikacje (iOS i Android).

 

WS-50-weighing-500x333

Ponad 100 dostępnych aplikacji

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany schudnięciem, śledzeniem swojej aktywności fizycznej i kontrolą spożywanych kalorii czy ćwiczenia wzmacniającymi serce, jest duża szansa, że ze Smart Body Analyzer jest kompatybilny z Twoją ulubioną aplikacją.

Monitorowanie jakości powietrza w pomieszczeniu

Smart Body Analyzer prowadzi pomiary stężenia dwutlenku węgla i temperatury. Odpowiednia aplikacja przeanalizuje te dane i powiadomi Cię, że nadszedł czas, aby wpuścić trochę świeżego powietrza.

Konfiguracja w 60 sekund.

Początkowe skonfigurowanie wagi jest bardzo proste. Wystarczy stanąć na wadze, pobrać aplikację na swój telefon lub tablet i sparować z nim swoją wagę.

Uniwersalna łączność

Waga łączy się z Twoim urządzenie mobilnym przez Wi-Fi i Bluetooth. Duży zasięgu Wi-Fi pozwala ważyć się w dowolnym pomieszczeniu twojego domu. Z kolei łączność Bluetooth przydaje się podczas podróży. Waga sama decyduje o tym, jaki rodzaj łączności jest w danym momencie najwygodniejszy. Wystarczy się zważyć i wrócić do swoich zadań.

Jedna waga dla wszystkich

Waga Withings może służyć całej rodzinie: rozpoznaje do 8 użytkowników. Każdy może mieć swój własny profil i mieć do niego niezależny od innych dostęp.

Opcje udostępniania

Możesz zdecydować o tym, kto może oglądać Twoje dane. Domyślnie są one prywatne, ale możesz przekazać je do swojego lekarza za pośrednictwem poczty elektronicznej lub podzielić się nimi ze światem, korzystając z Facebooka i Twittera.
WS-50-app-only_lb-180x357
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com