Withings Smart Kid elektroniczna waga

Withings Smart Kid elektroniczna waga

Withings Smart Kid elektroniczna waga

Elektroniczna waga Smart Kid firmy Withings do ważenia niemowląt i małych dzieci dla urządzeń z systemem iOS.

Nowy sposób na monitorowanie rozwoju twojego dziecka.

W kwestii ważenia niemowlęcia precyzyjny pomiar to podstawa. Waga Withings szczyci się dokładnością do 10 gramów, dzięki czemu możesz dokonywać bezbłędnych pomiarów wagi swojego dziecka. Za pomocą wagi Smart Kid możesz również sprawdzić czy noworodek jest na prawidłowej ścieżce rozwoju oraz czy ilość spożywanego przez niego mleka jest wystarczająca. Zawarta w zestawie specjalna kołyska ułatwia wygodne ułożenie niemowlęcia aby zapewnić mu maksymalny komfort podczas dokonywania pomiaru; można na niej położyć miękki kocyk – jego ciężar zostanie zignorowany podczas ważenia.

 Cena 649,- zł brutto

 

Aplikacja, która śledzi rozwój oraz rejestruje informacje o odżywianiu. 

Czasami wyniki pomiarów wagi mogą zastanawiać czy dziecko rozwija się w odpowiednim tempie. Dedykowana wadze Withings aplikacja Baby Companion pomaga zorientować się, na którym etapie rozwoju znajduje się dziecko poprzez porównanie jego ciężaru z wagą typową dla jego wieku i płci.

Aplikacja Baby Companion umożliwia także monitorowanie spożycia mleka przez dziecko na podstawie regularnych wpisów o ilościach butelek i o karmieniu piersią. Analiza wprowadzanych danych pozwala obserwować wpływ zmian w sposobie odżywiania na rozwój dziecka.

smart-kid-app

Przemień wagę dla niemowląt w wagę dla dzieci.

Wystarczy tylko zdjąć z wagi specjalną kołyskę dla niemowląt aby zmienić urządzenie w pełni funkcjonalną wagę dla nieco starszych dzieci o wadze do 25 kg, czyli do ok. 8. roku życia. W wadze Withings zastosowano innowacyjną, opatentowaną technologię Position Control™, która pomaga obrać prawidłową pozycję ciała, niezbędną do przeprowadzenia dokładnego pomiaru. Przy każdym ważeniu,
na wbudowanym ekranie wyświetlana jest informacja czy postawa ciała jest właściwa a w przypadku niewłaściwej postawy wyświetlane są strzałki, które podpowiadają dziecku kierunek przemieszczenia się.

kid-scale-lifestyle-1-500x333Bezprzewodowa synchronizacja danych poprzez Wi-Fi lub Bluetooth.

Technologii Bluetooth pozwala na niezwykle łatwą współpracę wagi Smart Kid firmy Withings z urządzeniami z systemem iOS, tj.: iPhone, iPad lub iPod touch. Konfigurację domowej sieci Wi-Fi może być współdzielona z wagą już po jednym stuknięciu w ekran podczas działania aplikacji Withings Baby Companion.

Każdy nowy pomiar wagi zostaje automatycznie, bezprzewodowo dodany do zgromadzonych wcześniej zasobów a całość może być przedstawiona w postaci przejrzystych, łatwych do odczytania wykresów BMI (Body Mass Index).

Daleki zasięg Wi-Fi zapewnia wygodę dokonywania pomiarów w każdym zakątku naszego domu. Natomiast łączność po Bluetooth przyda się do łatwego skonfigurowania ustawień wagi bez użycia komputera lub użycia jej poza domem.

smart-kid-scale-3-500x333

Specyfikacja techniczna:

Sensory:
Cztery czujniki wagowe, zakres ważenia 0 – 25 kg, opatentowany detektor Position Control™ (tylko w trybie wagi dla dzieci), dokładność skali: do 10 g.

Wyświetlacz:
Wyświetlane jednostki: kg, lb, oz.
Duży graficzny wyświetlacz (2.4″ x 1.6″) o rozdzielczości 128×64 pikseli.
Białe, wysokokontrastowe napisy.

Bezprzewodowa synchronizacja:
Wi-Fi 802.11 b/g/n, WEP/WPA/WPA2- zabezpieczenie osobistym hasłem.
Bluetooth Smart Ready (Bluetooth 4.0) – waga jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS.

Zasilanie:
4 baterie alkaliczne 1.5V AAA

Wymiary:
Wymiary bez kołyski: 27.9 x 23.1 x 2.8 cm
Wymiary z kołyską: 55.9 x 29.7 x 7.4 cm
Waga: 2.3 kg

Profile użytkowników:
Do 4 profili z automatycznym rozpoznawaniem użytkownika.

Wymagania środowiskowe:
Zakres temperatur przy użytkowaniu: 5 – 35 °C /  zakres wilgotności względnej: – 30% – 80% (bez kondensacji).
Zakres temperatur przy  przechowywaniu: -10°C – +50°C zakres wilgotności względnej: 10% – 90% (bez kondensacji).

Wymagania programowe:
Waga jest kompatybilna z iPhone, iPad, iPod Touch (iOS 5.0 lub wyżej), z dostępem do Internetu (3G or Wi-Fi);  domowa sieć Wi-Fi (opcjonalnie).

Dołączone oprogramowanie:
Aplikacja Withings Baby Companion dostępna na App Store, własny panel na http://my.withings.com

W opakowaniu:
Waga, nakładka na wagę w kształcie kołyski, instrukcja obsługi oraz 4 baterie alkaliczne (1.5V AAA)

 

 
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com