Touch Lux 3 Ruby Red

Touch Lux 3 Ruby Red

Touch Lux 3 Ruby Red

Inspirowany pasją

PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red – flagowy model czytnika w limitowanej edycji jest dowodem na to, że e-czytanie może być nie tylko wygodne, ale i niezwykle stylowe. Koncepcję wzoru czytnika docenili profesjonaliści, przyznając mu nagrodę Red Dot Design Award, a nowy model, dostępny w efektownym kolorze rubinowej czerwieni jeszcze mocniej wpisuje się w kanony klasycznej mody. Twórcy PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red inspirowali się najpiękniejszymi klejnotami świata, doceniając ich piękno i nieskazitelność. Dzięki specjalnej technologii nanoszenia koloru na urządzenie, nawet po latach użytkowania czytnik zachowa swój unikalny kolor rubinu.

 

Pełna (do)wolność e-czytania

Mając PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red staniesz przed nie lada wyzwaniem zapełnienia e-książkami 8GB pamięci wewnętrznej. Możesz także spróbować zgromadzić większą biblioteczkę i umieścić ją w 32GB karty microSD. Czytnik będzie towarzyszył Ci przez wiele tygodni bez konieczności ładowania baterii, a jego 1 GHz procesor i 256MB pamięci RAM zapewnią płynną podróż przez karty ebooków.

Tak jak nieco mniej szykowny brat –  PocketBook Touch Lux 3, czytnik w wersji limitowanej obsługuje 18  formatów plików tekstowych i cztery graficznych: JPEG, BMP, PNG, TIFF. Łącząc się za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi z kontem Dropbox, usługami Send-to-PocketBook oraz PocketBook Sync, PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red szybko, płynnie i bezprzewodowo pobiera nowe treści, abyś zawsze miał pod ręką najciekawszą ofertę czytelniczą.

 

Papier? Nie! Coś więcej!

We wnętrzu eleganta kryją się wszystkie nowoczesne elementy, które stanowią  o jakości urządzenia. Wyświetlacz E Ink Carta™ o rozdzielczości HD 1024×758 pikseli zapewnia wysoki kontrast elektronicznych książek oraz dogodne warunki do czytania dla oczu użytkownika. PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red wyposażony jest także w przednie podświetlenie LED, które gwarantuje pełną swobodę korzystania z elektronicznej biblioteczki niezależnie od pory dnia i warunków oświetlenia.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com