Touch HD

Touch HD

Touch HD

PocketBook Touch HD – nowy komfort czytania i słuchania

PocketBook Touch HD, dzięki wyświetlaczowi E Ink Carta™ o rozdzielczości 300 dpi zapewnia wyjątkową jakość czytanego tekstu. Czytnik, wykonany zgodnie z najlepszymi praktykami producenta, to oferta pełna wielu możliwości.

Sześciocalowy, dotykowy ekran, wbudowane łącze Wi-fi, preinstalowane słowniki, menu w jednym z ponad 30 języków oraz obsługa 22 formatów plików w zupełności by wystarczyły nawet bardziej wymagającym czytelnikom. Jednak firma PocketBook nie poprzestała na takich rozwiązaniach i dodała jeszcze opcję słuchania plików mp3.

 

Ostry jak 300 dpi

Wizytówką nowego czytnika jest technologia E Ink Carta o rodzielczości HD (1072х1448) oraz 300 dpi, która gwarantuje wyświetlanie tekstów o wysokiej ostrości i kontraście. Balans pomiędzy bielą a czernią elektronicznych kartek nie pozostawi cienia wątpliwości, a każde oko zanurzy się z rozkoszą w wygodnej lekturze.

Dźwięk lider

Lubisz czytać, gdy w tle słychać ulubioną muzykę? Zatem PocketBook Touch HD jest dla ciebie idealny! Czytnik obsługuje pliki w formacie mp3 i dysponuje standardowym złączem audio 3,5 mm. Jeden ruch i cała kolekcja ukochanych utworów towarzyszy pasjonującej lekturze.

A może wolisz audiobooki lub gdy ktoś Ci czyta książki? Z opcją Text-to-speech już nie masz dylematu! Czytnik przeczyta Ci każdy e-book, w dowolnym formacie. Wystarczy tylko mieć słuchawki!

 

Szykowny towarzysz

Co za styl! Jaka elegancja! W klasycznej czerni PocketBook Touch HD prezentuje się niezwykle szykownie. Jak na wytwornego kompana przystało, dostosuje się do każdej sytuacji. Umożliwi nawigację po swoich zasobach przy użyciu przycisków, ale dotykiem też nie pogardzi. Dzięki doskonałej formie (jego wymiary to 113,5 x 175 x 9mm, a waga 180 g) dotrzyma kroku w każdej podróży. Tylna obudowa pokryta miękkim materiałem ze spodem o perforowanej strukturze idealnie wpasuje się w dłoń, zapewniając komfort użytkowania niezależnie od miejsca i warunków.

PocketBook Touch HD – nowy komfort czytania i słuchania

 

Biblioteczka pełna możliwości

Jeden czytnik, a tyle zastosowań! Przegraj swoje kolekcje książek i muzyki na 8 GB pamięci urządzenia, poszalej z bogactwem plików korzystając z karty microSD, nie zwracaj uwagi na formaty e-booków. PocketBook Touch HD poradzi sobie z 18 formatami elektronicznych tomów, wyświetli grafiki i zdjęcia w kolejnych czterech, a przy tym nie dostanie zadyszki, ponieważ jego procesorowe serce tyka z częstotliwością 1GHz.

Jeśli napotkasz na nieznane słowo, z pomocą przyjdą preinstalowane słowniki Abbyy Lingvo®. Bezprzewodowe łącze Wi-Fi, we współpracy z usługami Dropbox, Send-to-PocketBook oraz PocketBook Sync, zadba o płynną synchronizację zawartości Twoich wirtualnych półek bez konieczności podłączania czytnika do komputera.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com