Onyx Boox Note 5+ 1100 ebooków GRATIS!

Onyx Boox Note 5+ 1100 ebooków GRATIS!

Onyx Boox Note 5+ 1100 ebooków GRATIS!

Onyx Boox Note 5+ 1100 ebooków GRATIS!

 

 

 

 

 

Nowy, wydajniejszy i szybszy 10,3 – calowy czytnik e-booków z wyświetlaczem HD Mobius Carta, do robienia notatek.  

Kilka zadań jednocześnie? Żaden problem.

Nieważne czy jesteś w pośpiechu, w drodze na spotkanie biznesowe, czy odpoczywasz wieczorem przy ulubionej lekturze – czytnik Note 5 zapewnia niezwykle szybkie przesyłanie danych. Duża pojemność pamięci o wyższej klasie prędkości – 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej – poprawia wydajność, gwarantując szybszy transfer danych.

Najnowszy Android 11

Nie tylko więcej funkcji, ale także lepsza kompatybilność z aplikacjami innych firm – dzięki Androidowi 11. Na Note 5 można korzystać nawet z dwóch aplikacji jednocześnie, dzięki opcji dzielenia ekranu. Czytanie i notowanie w tym samym czasie również nie stanowi problemu.

Skaner linii papilarnych

Wystarczy delikatne dotknięcie palcem przycisku włączania, aby szybko i łatwo odblokować urządzenie, notatki i książki. Jest to jedno z wygodniejszych i bezpieczniejszych rozwiązań.

Niewielka waga 

Zastąp setki ciężkich tradycyjnych książek, smukłym 10,3-calowym tabletem E Ink. Waży zaledwie 380g i ma grubość 5,8 mm.

10,3-calowy ekran z podświetleniem umożliwia odtwarzanie różnych typów publikacji w kilkunastu formatach. Wyświetlaj e-booki i dokumenty w rozdzielczości 1872 x 1404 bez względu na warunki oświetleniowe dzięki podświetleniu LED.

Dla kogo?

Czytnik e-booków Onyx Boox Note 5  to odpowiedź na potrzeby czytelników. Jeszcze szybszy, ośmiordzeniowy procesor, skaner linii papilarnych oraz nowy Android 11 – znacząco wpłyną na jakość codziennego użytkowania. Zadbają o to także sprawdzone i uwielbiane funkcjonalności przetestowane już w poprzednich modelach i przez setki tysięcy zadowolonych użytkowników,

Note 5 sprawdzi się nie tylko do biznesowych zastosowań oraz nauki, ale również rozrywki. To doskonały czytnik do wielogodzinnej lektury i pracy.

 Cena 2799,- zł brutto
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com