Onyx Boox Leaf + 1100 ebooków GRATIS!

Onyx Boox Leaf + 1100 ebooków GRATIS!

Onyx Boox Leaf + 1100 ebooków GRATIS!

Onyx Boox Leaf Ultralekki. Idealny do zabrania w drogę.

Niezwykle wygodne czytanie w plenerze

Poznaj Onyx Boox Leaf, który pozwala cieszyć się lekturą w dowolnym miejscu i czasie. Najlżejszy, 7-calowy czytnik e-booków zapewnia wyjątkowy komfort czytania nie tylko w domu, ale również na zewnątrz. ​​

Smukły niczym liść

Zapakuj czytnik ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz. Jest lekki – waży tylko 170 g i ma zaledwie 5,95 mm grubości. Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze, w górach, czy na plaży – po prostu go chwyć, włącz i ciesz się długimi godzinami wspaniałej lektury dzięki baterii o pojemności 2000 mAh.

Lekkie, magnetyczne etui

Magnetyczna obudowa Leaf jest lekka, praktycznie niezauważalna, a jednocześnie wyjątkowo mocna. Dzięki niej czytnik jest optymalnie chroniony przed zabrudzeniami. Waży jedyne 100 g i nałożona na urządzenie, zapewnia jeszcze większą wygodę czytania. Dodatkowo nie obciąża torby przy zabraniu w plener

Prostota w naturze

Płaskie krawędzie ramek delikatnie zwężają powierzchnię urządzenia, dzięki czemu wygląda elegancko i smukło.

Głęboka szarość i granitowa biel ulepszają przejrzystość wyświetlania czarno-białych tekstów.

Ekran HD o rozdzielczości 300ppi wyświetla każde słowo z wyjątkową wyrazistością i kontrastem.

Pomimo małego rozmiaru czytnika, Twoja biblioteka może być ogromna. Dodatkowo, dzięki wejściu USB C możesz powiększyć pamięć czytnika lub zsynchronizować go z aplikacjami Kindle czy Kobo.

Mały, ale wytrzymały

Korpus czytnika Leaf pokryto powłoką odporną na zadrapania i odciski palców, a jego szkielet sprawia, że jest mniej podatny na zginanie. Dzięki temu możesz cieszyć się czytaniem bez względu na to, czy jesteś w domu, czy w podróży.

 

Fabrycznie zainstalowana antyrefleksyjna folia, zapewni Ci całkowicie bezproblemowe czytanie w pełnym słońcu. Gdy robi się ciemno, możesz włączyć i dostosować podświetlenie ekranu, aby jeszcze łatwiej się czytało, a Twoje oczy były mniej zmęczone.

 Cena 1299,- zł brutto
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com