InkPad 2

InkPad 2

InkPad 2

Kolejny InkPad w rodzinie

PocketBook InkPad 2 – wysokiej jakości ośmiocalowy czytnik z wyświetlaczem E Ink i przednim podświetleniem, który, tak jak jego poprzednik, posiada cechy i funkcje doceniane przez użytkowników w 35 krajach. Jednocześnie wprowadzono w nim usprawnienia i zmiany, takie jak poprawione parametry optyczne wyświetlacza, ergonomiczne klawisze przerzucania stron, unowocześniony wygląd i lżejsza obudowa.

 

Wyższy kontrast, większy komfort

Głównym wyróżnikiem linii PocketBook InkPad jest 8-calowy wielodotykowy wyświetlacz E Ink Pearl o najwyższej w tej klasie rozdzielczości 1600×1200 pikseli (HD Plus). W najnowszym czytniku zastosowano jednak konstrukcję, która zapewnia jeszcze wyższy kontrast w porównaniu do PocketBook InkPad. Rozmiar czytnika PocketBook InkPad 2 jest zbliżony do wielkości tradycyjnej książki, dzięki czemu urządzenie jest niezastąpione podczas lektury w domu czy biurze.

 

Cóż za moc! Jaka pamięć!

Wnętrze nowego urządzenia jest napędzane gigahercowym procesorem, który kontroluje 512MB pamięci operacyjnej. Wewnętrzna biblioteczka o liczebności przekraczającej nawet 2000 e-booków zapełni bez problemu dostępne 8GB pamięci. Jeśli takie zasoby okażą się niewystarczające zasobność wirtualnych półek można powiększyć ośmiokrotnie, korzystając z karty microSD. Niespożytą praktycznie energię zapewni czytnikowi bateria o pojemności 2500 mAh, która pozwoli na miesiąc zapomnieć o konieczności ładowania urządzenia.

 

O czymś zapomnieliśmy?

Dodatkowe funkcjonalności zwiększają atrakcyjność PocketBook InkPad 2. Opcja konwersji tekstu na mowę (Text-to-speech) oraz obsługa plików MP3 pozwala na słuchanie e-booków, audiobooków oraz odtwarzanie ulubionej muzyki. Preinstalowane słowniki ABBYY Lingvo ułatwią czytanie obcojęzycznej literatury, a wbudowane łącze Wi-Fi umożliwi korzystanie z usług Dropbox, Sent-to-PocketBook oraz PocketBook Sync bezprzewodowo przenosząc treści elektroniczne na czytnik.

 

W biurze i w domu, czytaj na okrągło

Istotną technologią, która została wykorzystana w nowej wersji ośmiocalowca jest także bezpieczne dla wzroku przednie podświetlenie, dzięki któremu można korzystać z urządzenia w każdych warunkach oświetlenia. Wydajne diody LED równomiernie emitują światło, które zapewniają komfortowe czytanie.

 

Ideał dla każdego

Nowa konstrukcja czytnika pozwoliła zmniejszyć wagę urządzenia do 305 g, czyli o niemal 15% w porównaniu do jego poprzednika, co przy rozmiarach PocketBook InkPad stanowi wyraźną różnicę. Wygodne w obsłudze klawisze umieszczone są na przodzie obudowy, dzięki czemu zarówno prawo-, jak i leworęczni użytkownicy mogą swobodnie korzystać z czytnika. Tylna ścianka, pokryta miękkim w dotyku materiałem, zapewnia stabilny uchwyt.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com