Elektroniczna niania Smart Baby Monitor

Elektroniczna niania Smart Baby Monitor

Elektroniczna niania Smart Baby Monitor

Innowacyjna, elektroniczna niania firmy Withings umożliwia nam zdalne doglądanie swojego dziecka a także możliwość komunikowania się oraz wpływu na jego samopoczucie – poprzez dźwięk i światło.

 

 Cena 1099,- zł brutto

 

Obraz w wysokiej rozdzielczości.

Wbudowana kamera o rozdzielczości 3 megapikseli pozwala cieszyć się niezwykłą jakością przekazu, zarówno na urządzeniach z systemem iOS jak i Android. Obraz
w trybie HD ze stabilizacją a ponadto szerokokątny obiektyw, pozwalają na monitorowanie dziecka przez cały czas bez konieczności przesuwania kamery. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Virtual PTZ (pan, tilt, zoom) możesz wirtualnie poruszać się po pokoju dziecka. Wystarczy przesunąć palcem po ekranie tabletu lub smartfonu aby zobaczyć całe otoczenie dziecka. Kamera wyposażona jest w funkcję 4-krotnego zoomu, którą można wykorzystać aby przybliżyć każdy szczegół w pokoju dziecka oraz poruszać się wokół niego bez pogorszenia jakości przekazywanego obrazu.

 

baby-smart-monitor-1

Cyfrowa jakość dźwięku.

Inteligenta niania firmy Withings posiada dwa dyskretnie wbudowane mikrofony. Możesz być w pokoju obok lub na drugim końcu świata – jakość przekazywanego dźwięku będzie krystaliczna a dziecko rozpozna uspokajający głos rodzica.

Zobacz więcej, pośpij dłużej.

Zdrowy sen jest ważny zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. Gdy natężenie światła zmniejsza się, w urządzeniu Withings automatycznie uruchamia się tryb nocny. Dzięki kamerze na podczerwień możesz zobaczyć swoje dziecko na ekranie smartfonu nawet w nocy, zarówno po ciemku jak i przy lekkim oświetleniu, bez konieczności niepokojenia go włączaniem światła.

Błyskawiczne powiadomienia. Natychmiastowy komfort.

Spośród 4 typów dostępnych alertów możesz wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie. Możesz np. ustawić automatycznie powiadomienia informujące o zakłóceniach snu dziecka a nawet uruchomić czujnik ruchu jeśli twój maluch ma skłonności do nadmiernego wiercenia się. Dodatkowo, w razie potrzeby dowiesz się o odgłosach lub płaczu dziecka; możesz także monitorować temperaturę i wilgotność w jego pokoju. Co ważne, aplikacja Withings umożliwia łatwą konfigurację alertów a tym samym dostosowywanie ich do własnych potrzeb, dając gwarancję natychmiastowej reakcji
w celu utrzymania jak najlepszego samopoczucia dziecka.

Stwórz przyjazną atmosfera dla swojego dziecka.

Aplikacja WithBaby, dedykowana niani Withings, zawiera aż siedem różnych kołysanek. Za pomocą ekranu dotykowego możesz wybrać ulubioną melodię swojego dziecka, wyregulować jej głośność, a także określić czas odtwarzania. Do kołysanki możesz dobrać odpowiednie oświetlenie. Wystarczy tylko włączyć tryb „tęcza” aby pokój wypełniło delikatne, zmieniające barwy, uspokajające światło.

Podłączenie elektronicznej niani Withings jest proste, wręcz intuicyjne i nie wymaga konfigurowania żadnych urządzeń; wystarczy wybrać komunikację w trybie Wi-Fi, Bluetooth lub za pomocą kabla Ethernet a następnie doglądać swoje dziecko z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

 

baby-smart-monitor

 
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com