Deeper Smart Sonar PRO

Deeper Smart Sonar PRO

Deeper Smart Sonar PRO

Bezprzewodowy,  Deeper , Inteligentny Sonar PRO + jest najlepszym z serii. Wykorzystuje połączenie Wi-Fi, aby przenieść dokładniejsze dane na smartfon lub tablet. Sonar PRO + zawiera , bardzo dokładny,  wbudowany odbiornik GPS, który umożliwia  tworzenie map batymetrycznych łowiąc na lądzie lub wodzie. To sprawia , że Deeper Sonar Pro + jedyną dostępnymą echosondą, która pozwala na dostęp do dokładnych danych , które wcześniej były dostępne tylko na konsolach drogich łodzi rybackich.

Deeper_PRO+_black.gif 1Ekstremalne Głębokość

PRO + to skanowanie głębokości od 0,5 m do 80 m co pozwala na dokonywanie połowów ryb w wielu różnych rozmiarach w wodach słodkich. Bez żadnych trudności możemy używać Pro + w kanale lub stawie, dużych jeziorach lub nawet podczas brodzenia w strumieniu.

 

 

 

 

 

 

 

Połączenie Wi-Fi Deeper_PRO+_black.gif 8

pozwala na maksymalizację zarówno odległości między Pro + i użytkownikiem i dokładne przekazywanie danych do urządzenia smartphone.

 

 

 

 

Wewnętrzny punkt dostępowy Wi-FiDeeper_PRO+_black.gif 9c

Nie ma potrzeby połączenia internetowego Wi-Fi lub komórkowego  na swoim miejscu połowów!  Urządzenie posiada wbudowany punkt dostępowy Wi-Fi, które można połączyć w smartfonie lub tablecie. Wszystko co musisz zrobić, to włączyć Wi-Fi w smartfonie i podłączyć do punktu dostępowego. Można podłączyć Deeper urządzenia w dowolnym miejscu na świecie.

 

 

 

Tryb koloruDeeper_PRO+_black.gif 5

Wybierz najlepszy tryb kolorowy ekranu odpowiednio do czasu i jasności dnia. Ekran Classic Color Mode ma tło węgla i dostarcza paletę kolorów na pełną skalę w celu określenia ogólnego podwodne połowu.

 

 

 

 

 

 

Deeper_PRO+_black. 0 aPozostałe istotne Walory

PRO + posiada wszystkie funkcje informacyjne .Widzi tylko to, czego potrzebujesz, dostosowując swoją czułość urządzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Deeper – Smart Fishfinder, najbardziej wszechstronna bezprzewodowa  echosonda na świecie

Deeper to pierwsza tego typu przenośna bezprzewodowa echosonda, kompatybilna z ponad 7000 urządzeń z systemem  iOS lub Android, specjalnie zaprojektowana do określania położenia ryb, głębokości, temperatury wody, zarysu dna i innych przydatnych danych.

 

 

 

Deeper_PRO+_black.gif 4Deeper – inteligentna echosonda stworzona specjalnie z myślą o wędkarzach, zarówno zawodowcach jak i amatorach. Współpracujące ze smartfonami i tabletami pracującymi w systemie iOS i Android. Może być używany na morzu, rzekach, jeziorach i stawach, w słonej i słodkiej wodzie, latem i zimą.

 

 

 

 

 

 

 

Wędkowanie w zimie

Deeper Smart Sonar PRO+ to doskonały dodatek do zimowego sprzętu wędkarskiego, pozwalający monitorować warunki pod lodem. Tryb Amplitude Scope Mode umożliwia sondzie śledzenie ruchów nawet najmniejszej przynęty w czasie rzeczywistym, a funkcja Split Screen wyświetla oba tryby (Regular i Ice Fishing Flasher) na jednym ekranie. Ponadto funkcja zoomu pozwala powiększyć wybrany obszar na ekranie Vertical Flasher, aby usprawnić śledzenie i łowienie ryb.

 

 

Deeper_PRO+_black.gif 9

Zawartość zestawu

Echosonda Deeper Smart Sonar PRO+, kabel USB, przenośne etui z neoprenu, 2 zaczepy mocujące, skrócona instrukcja obsługi, podręcznik użytkownika, podręcznik z przepisami

 

JAK TO DZIAŁA ?

 

Wykrywaj ryby

Wysoce precyzyjna echosonda wykrywa większość gatunków ryb i wysyła ich położenie do aplikacji, która wyświetla te informacje z krystaliczną czystością, dzięki czemu masz pewność, że łowisz we właściwym miejscu.

 

Sprawdź temperaturę

Czujniki temperatury w Deeperze podają dokładne wahaniach temperatury wody, przez co zawsze wiesz, kiedy przychodzi czas na branie.

Zobacz głębokość

Wysoka moc echosondy gwarantuje sprawne działanie urządzenia na głębokościach od 0,5 m do 40 m, zarówno w wodach słonych jak i słodkich.

Poznawaj nowe miejsca

Zarzuć Deepera wędką lub przymocuj go do łodzi – dzięki ciekawym rozwiązaniom montażowym możesz odkrywać nowe miejsca na rzece, jeziorze i morzu bez ograniczeń. Badaj miejsca, do których inni wędkarze nie mogą dotrzeć

Idealna przenośna echosonda.

Ważący zaledwie 100 g i mierzący 65 mm średnicy Deeper jest mniejszy i lżejszy od każdej tradycyjnej echosondy. Deeper został zaprojektowany tak, aby zmieścić się w pudełku wędkarskim, dzięki czemu możesz go zabrać, gdziekolwiek chcesz i używać w miejscach, w których nie da się używać większości echosond – np. w kajaku, na brzegu lub mostku

Smart Imaging.

Ta technologia gwarantuje krystalicznie czyste obrazy ryb i struktur dna z niebywałą szczegółowością prosto na ekranie twojego smartfona lub tabletu. Ryby są przedstawione jako wyraźnie widoczne, jasno oznaczone i oddzielone od innych obiektów cele, przez co nie musisz marnować czasu na interpretowaniu danych

Podwójna wiązka sondowania.

Zastosowanie w Deeperze dwóch częstotliwości umożliwia doskonałą obserwację podwodnego świata na wszystkich głębokościach w trybie 90 kHz (55°) i 290 kHz (15°). Szeroka wiązka sondowania bada duży obszar w celu wykrycia ryb, przynęt i struktury dna. Z kolei dokładniejsza węższa wiązka zapewnia wysoką dokładność danych dotyczących położenia ryb, struktury i profilu dna. Możesz zarzucić Deepera tak daleko jak chcesz albo skupić się na tym, co jest pod twoimi stopami.

Obserwuj. Łap. Wypuszczaj.

Miej pełną kontrolę nad funkcjami sondy dzięki łatwej w użyciu aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem iOS lub Android. Dostosuj czułość sygnału sondy w celu zwiększenia lub zmniejszenia dokładności obrazu, przejdź na inną częstotliwość w celu uzyskania obszerniejszych albo dokładniejszych odczytów, wprowadź urządzenie w energooszczędny tryb uśpienia, wybudź go lub korzystaj z innych przydatnych funkcji echosondy

Bezprzewodowe aktualizowanie echosondy.

Aktualizuj swoje urządzenie na bieżąco korzystając z aplikacji Deepera na smartfony i tablety z systemem Android lub iOS. W ten sposób uzyskasz dostęp do najnowszych funkcji i usprawnień

Deeper poinformuje nas o:
– temperaturze wody w danym miejscu
– głębokości wody
– zarysie dna
– ilości żerujących ryb i ich wielkości
– strukturze dna
– przeszkodach
– obecnej pogodzie – temperaturze, kierunku wiatru, zachmurzeniu, wilgotności powietrza, ciśnieniu, pozycji słońca i księżyca.
– prognozie pogody na najbliższe 5 dni

Aplikacja ma wbudowany kalendarz, do którego możemy wpisywać własne obserwację na temat łowiska, jak również możemy zapisać jego pozycję GPS’ową.

Dane techniczne
Rozmiar: 6,5 cm średnicy
Kompatybilność: iOS od wersji 8.0 i Android od wersji 4.0 w górę
Budowa: ABS
Masa: 100 g
Połączenie: Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
Głębokość maks./min.: 260 ft (80 m) / 2 ft (0.5 m)
Temperatura: Czujnik temperatury wody
Jednostka temperatury: Celsjusz / Fahrenheit
Temperatura robocza: -4F to 104F/ -20C to 40C
Akumulator: Litowo-polimerowy, 3,7 V
Typ echosondy: Podwójna wiązka
Zasilacz: 110V / 240V. Micro USB.
Częstotliwość: 290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)
Kolor: Czarny

Porównanie

Deeper Smart Fishfinder Deeper Smart Sonar PRO Deeper Smart Sonar PRO+
Bezprzewodowe połączenie Bluetooth Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
Zasięg anteny Bluetooth:
130 stóp (40 m)
Zasięg Wi-Fi:
330 stóp (100 m)
Zasięg Wi-Fi:
330 stóp (100 m)
Częstotliwość odświeżania:
do 7 odświeżeń na sekundę
Wysoka częstotliwość odświeżania: do 15 odświeżeń na sekundę (pozwala zarejestrować szybko poruszające się obiekty) Wysoka częstotliwość odświeżania: do 15 odświeżeń na sekundę (pozwala zarejestrować szybko poruszające się obiekty)
Regularna rozdzielczość odświeżania Wysoka rozdzielczość odświeżania (pozwala zarejestrować małe obiekty podwodne) Wysoka rozdzielczość odświeżania (pozwala zarejestrować małe obiekty podwodne)
Zakres dynamiczny Rozszerzony zakres dynamiczny (pozwala dokładniej oszacować położenie ryb) Rozszerzony zakres dynamiczny (pozwala dokładniej oszacować położenie ryb)
Klasyczny tryb ekranu Klasyczny tryb ekranu oraz kolorowy tryb dzienny i nocny Klasyczny tryb ekranu oraz kolorowy tryb dzienny i nocny
Mapowanie w trybie Boat Mode Mapowanie w trybie Boat Mode Mapowanie w trybie Onshore GPS Mode na brzegu lub na wodzie przy jednoczesnym mapowaniu zarysu dna w trybie Boat Mode
Cykl ładowania: 2-3 miesiące Cykl ładowania: 6 miesięcy Cykl ładowania: 6 miesięcy

Gwarancja

Wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane na terenie Europy, objęte roczną gwarancją.
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com