Basic Touch 2

Basic Touch 2

Basic Touch 2

E Ink Carta jak papier

Czyż może być coś przyjemniejszego niż komfort e-czytania na prostym w obsłudze czytniku, takim jak PocketBook Basic Touch 2? Wyposażone w wyświetlacz E Ink Carta™ o rozdzielczości 800×600 pikseli urządzenie, ma wszystkie podstawowe cechy, jakich możesz potrzebować do wygodnej lektury. Ekran tego czytnika nie lśni w słońcu, nie odbija promieni, jest bezpieczny dla Twoich oczu, a dodatkowo podwyższony kontrast między bielą a czernią do złudzenia przypominają kartkę tradycyjnego papieru!

 

Raz, dwa, osiem, pięć – czytaj wszędzie to, co chcesz!

W Twoim elektronicznym księgozbiorze masz pliki w różnych formatach? Sięgasz czasem po „jpgi” czy bitmapy? Idealnie! Ten czytnik bez problemu otworzy każdy z dokumentów o 18 różnych rozszerzeniach. Jeśli jesteś biegły w językach obcych, z pewnością ucieszysz się z dostępnych od ręki słowników. Wygodne, pomocne urządzenie ma w sobie prawdziwą moc!

 

Biblioteka w dłoni

Przeciętny Polak ma na swoich półkach do 50 książek. W przepastnych 8GB PocketBook Basic Touch 2 zmieści się ich nawet 40 razy więcej (nie wspominając o możliwości rozszerzenia ich za pomocą microSD do 32GB)! Wbudowane łącze Wi-Fi z preinstalowanymi usługami Dropbox, Send-to-PocketBook oraz PocketBook Sync bezprzewodowo pomoże Ci przenieść dodatkowe treści elektroniczne bezpośrednio na czytnik.

 

Elegancja? To oczywiste!

Czerń to klasyka stylu i szyku. Najnowsza propozycja PocketBook zachowała również wykwintne linie swoich poprzedników. Smukłe kształty, niewielka waga (180 g) oraz wygodne w użyciu przyciski sprawiają, że PocketBook Basic Touch 2 staje się obiektem pożądania wielu zabieganych czytelników.

PocketBook Basic Touch 2 – tu nie ma miejsca na kompromis!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com