Aqua 2

Aqua 2

Aqua 2

Odporność godna uznania

PocketBook Aqua 2 z oznaczeniem IP57 gwarantuje użytkownikom niecodzienną wygodę czytania. Odporny na działanie wody1 i szkodliwe działanie pyłu będzie świetnym towarzyszem każdego e-czytelnika – w domu i podczas wędrówek. Na jachcie, przy basenie czy w wannie – żadnych okoliczności się nie zlęknie!

Funkcjonalność i klasa

Styl, lazur, perłowy połysk – oto jak się prezentuje nowy członek rodziny Aqua. Kolor obudowy przywodzi na myśl leniwe chwile w cieple, przy szumie morza i zachęca do wielu godzin porywającej lektury. Wystarczy dotknąć ekranu lub skorzystać z ergonomicznych przycisków kryjących się pod szczelną osłoną, aby wędrować przez strony wybranej e-lektury. Przyjemna w dotyku, miękka powłoka na tylnej obudowie ułatwia trzymanie czytnika i nawigację po nim nawet jedną ręką

 

Na falach możliwości

Opakowanie nowego PocketBook Aqua 2 zawiera nie tylko standardowe wyposażenia. W pudełku można znaleźć również adapter z wtyczką micro USB, dzięki której użytkownik skorzysta z funkcji konwersji tekstu na mowę oraz posłucha plików dźwiękowych w formacie MP3.

Niebieskie cudo bez problemu radzi sobie z 17 formatami e-booków oraz grafikami o czterech rozszerzeniach – JPEG, BMP, PNG, TIFF. Już teraz zasoby przenośnej biblioteczki bezpiecznie spoczywają „w chmurze” i wylądują bezpiecznie w czytniku za pośrednictwem łącza Wi-Fi i usług Dropbox oraz Send-to-PocketBook. Miłośnicy literatury obcojęzycznej mają pod palcem pakiet preinstalowanych słowników Abbyy® Lingvo, które szybko podsuną poszukiwane słówko.

 

Zanurz się w e-czytaniu

PocketBook Aqua 2 może poszczycić się licznymi usprawnieniami w porównaniu do swojego poprzednika. Świetny kontrast i większy komfort czytania zapewnia sześciocalowy wyświetlacz E Ink Carta™ o rozdzielczości HD (1024×758 pikseli). Dodatkowo czytnik wyposażony został w przednie podświetlenie LED, co umożliwia czytanie w każdych warunkach dnia i nocy.

Wielogodzinne wędrówki po świecie e-booków są możliwe dzięki litowo-jonowej baterii, która pozwala przeczytać aż do 8000 stron bez konieczności ładowania. A w pamięci wewnętrznej nowego urządzenia, ważącego zaledwie 180 gramów, zmieścimy kilka tysięcy tytułów elektronicznych książek.

 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com