Odtwarzacze

NOWOŚĆ – Xtreamer Prodigy 4K

NOWOŚĆ – Xtreamer Prodigy 4K

Xtreamer Prodigy 4K to kolejny członek rodziny odtwarzaczy Prodigy, wyposażony standardowo w kartę WIFI oraz kieszeń na dysk 3,5″.
Urządzenie w sprawny sposób łączy funkcjinalność odtwarzacza multimedialnego, pozwalającą na szybki i wygodny dostęp do plików z filmami, zdjęciami i muzyką, z możliwośćiami systemu Android 4.4 oraz XBMC – furtkami do świata nieograniczonych ilości aplikacji i rozszerzeń.
W modelu Prodigy 4K zastosowano najnowszy czterordzeniowy procesor Mstar9180 (ze sprzętowym wsparciem dla Dolby + DTS) o taktowaniu 1.5 GHz oparty o architekturę Cortex-A9. Procesor, mając do do dyspozycji pamięć 2GB DDR3, bez problemu radzi sobie z obsługą Androida i jego aplikacji, a w części multimedialnej zapewnia odtwarzanie wszelkich formatów plików AV, włączając w to formaty 3D oraz 4K.
Najnowsza konstrukcja zapewnia obsługę sieci LAN 1Gbit, USB 3.0, dysków SATA II i III o pojemnościach do 4TB oraz HDMI 1.4.

Poza obsługą 4K odtwarzacz oferuje unikalną funkcjonalność nagrywania z wejścia HDMI w rozdzielczości 1080p. Xtreamer Prodigy 4K, wyposażony jest w dwa porty HDMI, jeden wejściowy, drugi wyjściowy. Taka konstrukcja pozwala na podłączenie tunera telewizji satelitarnej lub cyfrowej bezpośrednio do urządzenia i przekazywanie z niego obrazu poprzez Xtreamera na telewizor. Oprogramowanie Prodigy 4K pozwala również na nagrywanie przekazywanego obrazu.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com