Bez kategorii

Lenovo ThinkPad Yoga 12

 
 

Najwyższa opcja: procesor 5-tej generacji Intel® Core™

Zwiększona wydajność, ogromne możliwości. Nowy procesor 5-tej generacji Intel® Core™ gwarantuje zdumiewający obraz i wydajność, a zarazem moc obliczeniową, która przeniesie pracę i rozrywkę na wyższy poziom. Poprzez wydłużony czasu pracy na baterii będziesz mógł pracować podczas podróży nie martwiąc się o ładowanie. Najwyższa jakość procesorów. Tylko dzięki Intel Inside®.

Windows 8.1

Stworzone do biznesu. Stworzone na długo. Nowy system Windows łączy w sobie wszystkie sposoby obsługi urządzeń, z których korzystasz – w domu, w pracy i w podróży. Windows 8.1 Pro otrzymujesz wszystkie zalety systemu Windows 8.1 oraz ulepszone funkcje zabezpieczeń, takie jak szybszy start, poprawiona obsługa czytników biometrycznych czy tworzenie kopii zapasowych w usłudze SkyDrive.

Cztery znakomite tryby pracy. Jedno niezwykłe urządzenie

Łatwa zmiana trybów – laptop, podstawka, tablet i namiot – komputer automatycznie przełącza ustawienia systemowe i blokuje klawiaturę. Koncepcja: Dzięki unikalnemu designowi i poprawionym zawiasom modelu Lenovo ThinkPad Yoga 12 jego ekran dotykowy można obracać dookoła, tj. o 360 stopni – a nawet rozłożyć na płasko. To sprawia, że możesz wybrać tryb pracy dopasowany do tego, co chcesz robić.

Cienka, lekka konstrukcja; długi czas pracy na baterii

Lenovo ThinkPad Yoga 12 to urządzenie ultraprzenośne – idealnie produktywne w podróży. Zawdzięcza to swojej wyjątkowej wadze 1,58kg oraz grubości 19mm. Korzystając z wysoce wydajnej baterii, standardowo instalowanej w tym modelu, możesz pracować aż 8 h bez korzystania z ładowarki

Wiodąca na rynku klawiatura z wieloma trybami pracy

Rewolucyjne ultrabooki wymagają rewolucyjnych klawiatur. Klawiatura z systemem lift ‚n’ lock stosowana w modelu Lenovo ThinkPad Yoga 12 idealnie spełnia te oczekiwania. W chwili, gdy Lenovo Yoga przełącza tryb pracy, obudowa klawiatury automatycznie unosi się, a przyciski blokują się. W ten sposób unikniesz przypadkowych naciśnięć klawiszy, a także uzyskasz lepszą przyczepność.

Opcjonalna obsługa Active Pen

Technologia Active Pen umożliwia naturalne, płynne pisanie i pozwala robić notatki oraz komentarze w plikach PDF, podpisywać dokumenty i wiele więcej.

Solidny i trwały

Dzięki trwałej i wytrzymałej obudowie ze stopu magnezu i ekranowi Dragontrail, który jest odporny na zarysowania oraz ścieranie, Lenovo ThinkPad Yoga 12 idealnie poradzi sobie z trudnymi warunkami nawet podczas najbardziej wymagających podróży.

Imponujące możliwości przechowywania danych

Dzięki pojemności dysku twardego nawet do 1 TB, 500 GB pamięci na dysku hybrydowym lub do 256 GB pojemności na dysku SSD, Lenovo ThinkPad Yoga 12 ma wystarczająco dużo miejsca na wszystkie Twoje ważne pliki, wideo, zdjęcia i prezentacje.

Wielodotykowy, 10-punktowy ekran.

Korzystaj z Lenovo ThinkPad Yoga 12 za pomocą prostych, intuicyjnych gestów, korzystając z 10-punktowego, wielodotykowego ekranu HD lub FHD o przekątnej 12,5″. Zaawansowany interfejs wielodotykowy zapewnia doskonałą obsługę dotykową, wysoką elastyczność i krótszy czas reakcji.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com